O mnie

Co prawda wyrywkowe informacje o mnie można zaleźć w różnych tematach na blogu ale wypadało by w końcu zebrać to w jakaś spójną całość i napisać coś o sobie w kilku zdaniach.

Tak więc mam 29 lat nazywam się Damian Nagieł. Pochodzę i mieszkam w małej ale mającej swój urok miejscowości Pajęczno leżącej w południowej części województwa Łódzkiego.

Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec 7 letniej Ani oraz 4 miesięcznego Adasia. Miłośnik podróżowania i aktywnego wypoczynku blisko natury.

Nieco więcej na temat mojej outdoorowej działalności można znaleźć na moim kalane YT którego niestety ostatnio trochę zaniedbałem.

Zawodowo od roku 2005 rozwijam się w jednym kierunku, mianowicie jestem elektrykiem. Początkowo branżą początkowo bardziej związany byłem z budowlanką, w tej chwili z przemysłem wydobywczym.

Mianowicie remontuję i uruchamiam zwałowarki i koparki wielkości 10 piętrowego bloku w odkrywkowej kopalni węgla brunatnego. Są plusy są i minusy, dostrzegam też sporo podobieństw między programowaniem a moim obecnym zawodem ale o tym innym razem:)

Skąd pomysł na programowanie i tego bloga?

Programowaniem zainteresowałem się stosunkowo niedawno, bo w kwietniu ubiegłego roku.

Było to spowodowane głównie poczuciem braku możliwości rozwoju w mojej obecnej pracy ale także potrzebą stworzenia w sieci miejsca, gdzie ludzie tacy jak ja, mogli by oferować swoje usługi.

Tak więc od niemal roku uczę się programować w językach webowych i tworzę mój serwis internetowy który tak naprawdę jeszcze nie ma konkretnej nazwy ale pokrótce powiem tylko że będzie to serwis ogłoszeń zarówno wykonawców jak i odbiorców wszelakich usług i towarów niewysyłkowych.

Swoje doświadczenia z  nauki programowania, rozwijania własnej witryny internetowej, ale też godzenia tego wszystkiego z pracą na etacie i obowiązkami męża i ojca postanowiłem spisywać w formie bloga.

Będzie to więc swego rodzaju pamiętnik, który mam nadzieje że przyda się nie tylko mnie.

Pozdrawiam!